שתלים דנטליים

חיוך מושלם באמצעות שתלים הפך מאוד פופולרי בשנים האחרונות, הוא מעניק פתרון לשיניים חסרות או שיניים פגועות שנרצה להחליפן ואף מחזיר את הפה שלנו לתפקוד מלא ותקין, דבר המשפר משמעותית את איכות החיים.

לשתל יתרון גדול על גשר, השתל אינו פוגע בשיניים הנמצאות לצדו, כמו הגשר שמחייב כיתור והשחזה של השיניים התומכות, גם אם הן בריאות לחלוטין. השתל למעשה מתפקד כשן רגילה וקבועה, שלא כמו תותבות, ובכך מאפשר גם תפקוד ותחזוקה שוטפת ונוחה. מומלץ להתייעץ עם רופא מומחה בכל הנוגע להחלטה של איזה טיפול לקבל על מנת להשלים את השיניים החסרות.

השתל הוא למעשה בורג טיטניום המוחדר אל הלסת בהליך כירורגי, בהרדמה מקומית, ומשמש כתחליף לשורש השן. הבורג מעגן את השן המלאכותית לעצם הלסת.
אל הבורג הזה מחברים את מבנה השן החדש ולסיום גם את הכתר המצפה את השן ומעניק לה את המראה הטבעי והמוכר. המראה החיצוני של השן והגוון שלה, עוברים התאמה לצורתן וצבען של יתר השיניים ובכך יוצרת מראה אחיד ומושלם.

שיקום הפה ואחוזי ההחלמה של השתל תלויים במידה רבה בעבודתו של הרופא. בכל הנוגע להתייעצות והתקנת השתלים, חשוב מאוד להיוועץ ברופא מנוסה ובעל וותק, שיעניק לכם טיפול איכותי שגם יחזיק שנים. שתל תקין בפה בריא, יכול להחזיק כ – 10 שנים, וככל שהטכנולוגיה מתפתחת כך גדלים אחוזי ההצלחה.